POZnań

Festiwal Roślin doniczkowych – raj dla miłośników zieleni!

Festiwal Roslin Doniczkowych  Foto: materiały prasowe Festiwal Roślin doniczkowych

W najbliższy weekend na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej odbędzie się kolejna edycja targu roślin doniczkowych. Po raz trzeci wydarzenie zawita do Poznania.

Festiwal Roślin to raj dla wszystkich, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony roślin, a także ekologiczne nawozy.

Na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji, podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe odmiany roślin, na które wszyscy długo czekali.

Rośliny doniczkowe, które będzie można zakupić podczas festiwalu pochodzą prosto z hodowli, dlatego ich ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo organizatorzy na cenówkach drukują ich cenę oraz cenę danej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać kupującym oszczędności, które zyskują korzystając z oferty na Festiwalu Roślin.

Każda z odmian będzie dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych roślin. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Festiwal Roślin – Stadion Poznań, Bułgarska 17, 60-320 Poznań 12-13 marca (sobota 8:00-20:00, niedziela 10:00-18:00)

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe Festiwal Roślin doniczkowych , Dawid Jasiurkowski / www.fototyp.com / +48 505 327 835

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz