Około godz. 18 w holu głównym poznańskiego dworca zapaliła się jedna z budek usługowych. Konieczna była ewakuacja podróżnych i obsługi.
Jak poinformował nas Tomek z maila wysłanego na news@lepszypoznan.pl paliło się stoisko z zegarkami. Ogień próbowała początkowo ugasić policjantka. Z objawami zaczadzenia została przewieziona do szpitala.
Na ponad godzinę zamknięty został hol główny, na dworcu panowało totalne zamieszanie.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)












![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-300x200.jpg)


Dodaj komentarz