K U L T U R A

ENEMEF: Minimaraton Więźnia Labiryntu

Tym razem nocny maraton filmowy będzie znacznie krótszy niż zwykle, ale z pewnością będzie równie interesujący. Zwłaszcza dla wszystkich, którzy czekali na premierę filmu Więzień labiryntu: Próby ognia.

ENEMEF: Minimaraton Więźnia Labiryntu to niepowtarzalna okazja, aby obejrzeć na wielkim ekranie dwie części serii o losach Thomasa oraz grupie innych Streferów zmagających się z zawiłościami tajemniczego labiryntu, w tym premierowo najnowszą z nich, czyli Więzień labiryntu: Próby ognia – przekonuje Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe.

Podczas najbliższego nocnego maratonu filmowego zobaczymy zatem Więźnia Labiryntu oraz premierowy pokazem najnowszej części tej fascynującej serii.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 19,00 do 25,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Minimaraton Więźnia Labiryntu zapraszamy do Multikina Malta w piątek 18 września od godziny 22:00.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Więzień labiryntu: Próby ognia

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz