K U L T U R A

Enea Edison Festival – dzień pierwszy – zdjęcia

Enea Edison Festiwal - Mrozu  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Za nami pierwszy dzień Enea Edison Festival, który odbył się na terenie Hotelu Edison w Baranowie pod Poznaniem. Festiwal, będący stałym punktem na wakacyjnej mapie Poznania i okolic, zaoferował niezwykle bogaty program, który zadowolił zarówno stałych bywalców, jak i nowych uczestników. Na głównej scenie wystąpili tacy artyści jak Mrozu, świętujący 15-lecie kariery, Natalia Przybysz oraz Majka Jeżowska. Festiwal otworzył Dawid Tyszkowski, a Maks Łapiński rozpoczął koncerty na Forest Stage, gdzie zagrali również Paula Biskup,I Edyta bartosiewicz.

Enea Edison Festival jest znany z rodzinnej atmosfery, bliskości jeziora, czystego powietrza i wysokiej jakości polskiej muzyki. Oprócz koncertów, uczestnicy mogli skorzystać z licznych stref relaksu, piknikowych kocy, strefy rodzinnej oraz oferty gastronomicznej food trucków. Nowością w tej edycji było Silent Disco, które w ciągu dnia było dostępne dla dzieci, a wieczorem dla dorosłych.

Dla festiwalowiczów przygotowano strefę z makijażami festiwalowymi, warsztaty z robienia wianków i EKO warsztaty z lampionami słonecznymi.

Pierwszy dzień festiwalu za nami, dzisiaj na scenie Daria Zawiałow, Bitamina gra Kawalerkę, Natalia Szroeder, Rubens, Kathia, nita i Jacko Brango.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz