Aglomeracja K U L T U R A

Darmowe wrotki w Avenidzie

Wrotki Avenida  Foto: materiały prasowe

„Wrotkarnia pod ażurowym niebem” to kolejna edycja letniej atrakcji centrum handlowego Avenida dla wszystkich tych, którzy kochają jazdę na wrotach, albo chcą się jej nauczyć. Obecni na miejscu instruktorzy pomogą dzieciom i dorosłym bezpiecznie pojeździć na wrotkach oraz poprowadzą zawody dla uczestników. W ramach akcji zorganizowana zostanie również „Letnia szkółka wrotkarska” dla początkujących.

Od 1 do 31 lipca w ramach letniej akcji organizatorzy umożliwiają bezpłatne wypożyczenie kasków, wrotek i ochraniaczy. Początkujący skorzystają z darmowych porad animatorów, a wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w grach i zabawach dostosowanych do poziomu jeżdżących. Dla dzieci przygotowane zostaną wyzwania w postaci przejazdów pod tyczką, drużynowych zawodów slalomu między pachołkami, grupowy berek oraz inne atrakcje.

Bezpłatna strefa do jazdy na wrotkach znajduje się w Avenidzie na poziomie +1 przy salonie H&M i działa od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-18:00. Z kolei „Letnia szkółka wrotkarska”, która da podstawy wszystkim chcącym opanować tę technikę jazdy, organizowana będzie od poniedziałku do piątku w godz.12:00-13:00. Zgłoszenia do szkółki można wysyłać pod adres mailowy: biuro@kolowrotki.com.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz