BizNews

e-nnovation 3.0

ennovation - Eric Ly  Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

ennovation - Eric Ly Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsmJuż po raz trzeci odbędzie się w Poznaniu międzynarodowe spotkanie poświęcone metodom rozwoju biznesu z wykorzystaniem rozwiązań e-commerce. Na konferencji e-nnovation pojawią się przedstawiciele top marek, kadra zarządzająca firm z Europy Środkowo-Wschodniej oraz eksperci i praktycy e-biznesu z całego świata.

Pierwsza edycja konferencji, zorganizowana w Poznaniu w 2010 r., gościła 20 prelegentów i 500 uczestników z Europy i świata. Za sprawą drugiej edycji, e-nnovation na stałe wpisała się do repertuaru europejskich spotkań branży biznesu internetowego. Pośród prelegentów zeszłorocznego spotkania znaleźli się m.in. Don Dodge – twórca pierwszej wyszukiwarki internetowej AltaVista, Eric Ly – współzałożyciel LinkedIn, Jeff Taylor – twórca największego internetowego centrum kariery Monster.com, czy Jani Byrne – odpowiedzialna za rozwój IBM.

Tegoroczna konferencja, która odbywać się będzie w połowie października kierowana jest do osób zajmujących się biznesem tradycyjnym i internetowym. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie oczywiście prawdziwych gwiazd e-commerce, które na stałe zapisały się na kartach historii światowego e-biznesu.

Chcemy, aby światowe nowości, za sprawą najlepszej klasy specjalistów, trafiły na europejski grunt, stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko, zatem zamierzamy zaprosić osoby, które mają szansę zmienić oblicze biznesu w tej części Europy – mówi Marcin Majchrzak, dyrektor z Grupy Allegro odpowiedzialny za organizację wydarzenia – dlatego organizujemy e-nnovation po raz kolejny i zapraszamy nie tylko mentorów branży oraz twórców innowacyjnych pomysłów, ale również potencjalnych inwestorów.

e-nnovation Foto: e-nnovation

Tradycyjnie już konferencji towarzyszyć będzie konkurs na najlepszy pomysł na biznes internetowy Start with e-nnovation. W pojedynku startupów autorzy najlepszych inicjatyw zaprezentują swoje projekty przed jury, a finaliści wystąpią przed wszystkimi uczestnikami spotkania – wyjaśniają organizatorzy konferencji.

Tegoroczne spotkanie e-nnovation odbywać się będzie 15 i 16 października. Dzisiaj (14.05) rozpocząć się  ma rejestracja uczestników. Jeśli chcecie uczestniczyć w tym wydarzeniu zajrzyjcie tutaj.

ennovation - Tomasz Drożdżyński Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz