K U L T U R A

Dzień Kobiet – Maryla i Helena na jednej scenie

MARYLA i HELENA  Foto:

Te dwie przyjaciółki i wspaniałe piosenkarki, mimo że znają się od niemal czterdziestu lat, rzadko śpiewają razem. Poprzedni występ Maryli i Heleny odbył się trzy lata temu, warto więc spędzić Dzień Kobiet w tak doborowym towarzystwie i przypomnieć sobie złote lata europejskiej piosenki – w poznańskiej Arenie.

Helena VondrackovaO jednej z nich Agnieszka Osiecka mówiła „kolorowy ptak”. O drugiej czeskie media piszą „królowa naszej piosenki”. 8 marca na jednej scenie wystąpią dwie legendy – przyjaciółki, piosenkarki, prawdziwe gwiazdy. Na ten koncert czekaliśmy kilka lat. Maryla Rodowicz i Helena Vondrackova zaśpiewają swoje złote przeboje!

Koncert to pozycja obowiązkowa nie tylko dla osób, które pamiętają brawurową interpretację obu artystek piosenki „Laska nebeska” na Sopockim Festiwalu Interwizji pod koniec lat 70-tych. To także muzyczne zaproszenie dla młodszej widowni, która takie hity jak „Małgośka”, czy „Malovany dzbanku” zna z dyskotekowych remiksów, bo – jak wiadomo – dobra muzyka się nie starzeje.

– Zapraszamy na koncert, podczas którego każdy będzie mógł się przekonać, w czym tkwi magia tego repertuaru – mówi Jacek Lisewski, dyrektor artystyczny Sollus Entertainment.

Koncert Maryli Rodowicz i Heleny Vondrackovej – 8 marca 2016 r. – godz. 19:00, Hala ARENA. Ceny biletów: od 55 do 200 zł – dostępne na: www.tixer.pl,www.bilety.sollus.pl

Helena i Maryla zaspiewaja w Poznaniu 8 marca

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz