Centrum

Działkowe kąpielisko na Św. Marcinie? Dlaczego nie!

Punkt Wakacyjny Strefy Święty Marcin  Foto: Punkt Wakacyjny Strefy Święty Marcin

W samym środku miasta, który został bardzo dokładnie wyliczony i wyznaczony, zostało przeniesione bardzo sympatyczne… miejsce urlopowe. Przynajmniej takie są założenia, bo… dlaczego nie?

Zapraszamy do Punktu Wakacyjnego, który rozgościł się w geometrycznym środku naszego miasta, u zbiegu ulic Św. Marcin i Gwarnej – zachęcają pomysłodawcy ze Strefy Święty Marcin – tym razem przeniesiemy się na działkowe kąpielisko, a w programie będą sporty letnie, zabawy z wodą i lemoniada.

Ponieważ chyba większość poznaniaków nie wyobraża sobie wakacji bez wody, to właśnie tutaj jej nie zabraknie. Choć będzie to tylko namiastka miejskiego kąpieliska.

W samym środku miasta proponujemy przechodniom w każdym wieku udział w akcji rekreacyjno-sportowej – dodają organizatorzy – w programie jest rzut do balonów z wodą, badminton, produkcja lemoniady ze świeżą miętą z naszego łazarskiego ogrodu, nauka wiązania marynarskich węzłów oraz atrakcje plastyczne.

Udział w atrakcjach jest bezpłatny, ale… dzisiaj można z nich korzystać tylko do 17:00.

Na szczęście Punkt Wakacyjny wróci tutaj również 4 i 25 sierpnia i w te dni zapraszamy od 14:00 do 17:00. W kolejne podróże zabiorą nas Swing Craze i Festiwal Opera Know-how.

Punkt Wakacyjny Strefy Święty Marcin

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz