Do Dubaju i Lizbony będziemy mogli polecieć z Poznania już od najbliższej niedzieli.
Połączenie lotnicze między Poznaniem a Dubajem realizować będzie nowa na Ławicy linia lotnicza flydubai.
Poznań będzie trzecim polskim miastem, po Warszawie i Krakowie, z którego linia lotnicza flydubai będzie latać bezpośrednio do Dubaju – informuje Błażej Patryn z poznańskiego lotniska.
Pierwszy samolot na tej linii ma się pojawić w Poznaniu w niedzielę około godziny 11:40.
Tego samego dnia swoją inaugurację będzie miało połączenie z Lizboną, do której dwa razy w tygodniu będziemy mogli latać samolotami linii Ryanair.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)













Dodaj komentarz