Aglomeracja

Duża rodzina taniej wejdzie na MTP

Dzień Flagi - iglica MTP - Poznań 2.05.2012 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Bilet na najbardziej rozchwytywane imprezy targowe w cenie 5 zł? Teraz to możliwe! Do programu Karty Dużej Rodziny przystąpiły bowiem Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

Teraz do partnerów Karty Dużej Rodziny przystąpiły również Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wśród imprez objętych programem, są zarówno wydarzenia o charakterze biznesowym (np. targi Instalacje czy Pol-Eco System), jak imprezy, które cieszą się największą popularnością zwiedzających – np. Motor Show, Cavaliada czy Aerofestival. Posiadacze Karty za wstęp na tego rodzaju spotkania zapłacą jedynie 5 zł.

Aby skorzystać ze zniżki wystarczy podejść z Kartą przed zakupem biletu do stanowiska Kierownika w czynnym holu wejściowym, który wyda kod do zakupu tańszego biletu. Na jedną kartę można zakupić jeden bilet.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz