POZnań

Drzwi Otwarte AWF

Studenci AWF  Foto: Paweł Rychter

Slackline, czyli chodzenie i triki na linie, warsztaty fizjoterapeutyczne, warsztaty tańca, dietetyczne, badanie składu ciała i jego wydolności m.in. w laboratorium badającym kadrowiczów Polski, czy gra terenowa – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na kandydatów na studia podczas Dnia Otwartego Akademii Wychowania Fizycznego.

Część oficjalna Drzwi Otwartych – czyli informacje o kierunkach oraz pokaz filmu o uczelni, który pokaże, dlaczego warto studiować w AWF rozpocznie się w sobotę, 14 kwietnia o godzinie 11:00, w auli w budynku głównym przy ul. Królowej Jadwigi.

Będzie można zobaczyć krótkie pokazy kalisteniki, trików koszykarskich czy fragmenty najnowszego spektaklu Kompanii Tańca AWF – studentów kierunku Taniec w kulturze fizycznej – informuje Lidia Majdecka, kierownik Działu Marketingu i Karier.

Dni Otwarte to także okazja do poznania uczelni od strony praktycznej. Organizatorzy przygotowali liczne warsztaty i zajęcia sportowe. W budynku dydaktycznym będzie też czynne Biuro Rekrutacji oraz stoiska, przy których będzie można porozmawiać z przedstawicielami kierunków.

Uczelnia zaprasza do studiowania na kierunkach: Wychowanie fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Dietetyka, Turystyka i Rekreacja, Taniec w kulturze fizycznej, Animacja osób 50+ oraz Neurobiologia.

Drzwi Otwarte do Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu, sobota 14 kwietnia.

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter, Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz