POZnań

Czy warto studiować ekonomię?

Uniwersytet Ekonomiczy w Poznaniu  Foto: materiały prasowe

Jak funkcjonuje największa uczelnia ekonomiczna w Poznaniu, czy w ogóle warto studiować finanse czy bankowość będzie można się dowiedzieć podczas specjalnego Dnia Kandydata organizowanego na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Przygotowane zostaną specjalne strefy – Studenta, Młodego Naukowca, Absolwenta oraz Sportu – gdzie przyszli studenci zapoznają się z ofertą studiów na UEP oraz zasadami rekrutacji – informuje Iwona Cieślik, rzeczniczka uczelni.

Studenci i pracownicy UEP podpowiedzą kandydatom, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by dołączyć do grona studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. W poszczególnych strefach kandydaci zbierać będą pieczątki do swojego pierwszego indeksu – za wykonanie wszystkich zadań otrzymają w nagrodę bilet na koncert zespołu Muchy, który wystąpi 16 marca 2016 r. w klubie Blue Note.

Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbędą się 13 marca 2016 r. w godz. 10:00-14:00 w nowym budynku Uczelni – Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych UEP (ul. Towarowa 55).

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz