K U L T U R A

Czesław Śpiewa(ć) będzie nad Maltą

Koncerty nad Maltą cieszą się dużą popularnością. Po Voo Voo i Lipali na pływającej scenie pojawi się Czesław Śpiewa.

Podczas pierwszego koncertu w ramach cyklu Miejskie Granie, gdy występował zespół Voo Voo bawiło się blisko 3.000 osób. Na kolejnym, grupa Lipali pobiła chyba rekord długości trwania koncertu, grając przez dwie i pół godziny!

Jak będzie podczas dzisiejszego koncertu, gdy na pływającej scenie pojawi się Czesław Śpiewa? Na pewno żywiołowo. Możemy też liczyć na dużą dawkę dobrej i charakterystycznej muzyki tego artysty.

Na Maltańskiej Scenie Muzycznej w trakcie wakacji odbędzie się jeszcze 6 kolejnych bezpłatnych koncertów – przypominają organizatorzy – jeszcze w lipcu wystąpią Taco Hemingway i Mikromusic.

W sierpniu natomiast będziemy mogli wybrać się tutaj na koncerty Organka, Korteza, Fismolla i grupy Rasmentalism. Za każdym razem odbywać się one będą w piątki o godzinie 20:00. Wszystkie koncerty w ramach cyklu Żywiec Miejskie Granie są bezpłatne!

Na publiczność czekają miejsca na trybunach ziemnych między stokiem narciarskim a trybuną toru regatowego.

Po dzisiejszym koncercie organizatorzy przygotowali Silent Disco. Każdy będzie mógł wypożyczyć słuchawki i wybrać do jakiego gatunku muzycznego chce się bawić. Koszt wypożyczenia słuchawek to 10,00 złotych. Trzeba również mieć przy sobie dokument ze zdjęciem.

Koncert Czesław Śpiewa rozpocznie się nad Maltą w piątek 15 lipca o godzinie 20:00.

Czesław Śpiewa (16.11.2014) Eskulap

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz