K U L T U R A

Czerwona jaskółka – zaproszenia na film!

Film Czerwona jaskółka, który swą premierę będzie miał w najbliższy piątek, z pewnością zainteresuje miłośników kina akcji. To ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA.

Jennifer Lawrence, wciela się w rolę Dominiki Jegorowej, utalentowanej baletnicy. By pomóc chorej matce, decyduje się zostać wyszkoloną uwodzicielką rosyjskiego wywiadu.

Film dostarczy niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza gdy obejrzysz go na gigantycznym, panoramicznym ekranie IMAX, który wciąga w sam środek fabuły lub w formacie 4DX, który sprawi, że poczujesz akcję każdym zmysłem – przekonuje Anna Kiszka z Cinema City IMAX.

Film opowiada mrożącą krew w żyłach historię dziewczyny, która zostaje zmuszona do przyjęcia roli jaskółki. Opuszcza ukochaną, schorowaną matkę i zostaje uwodzicielką na usługach rosyjskich służb specjalnych.

Najpierw trafia do szkoły, gdzie uczy się, jak zdobyć informacje cenne dla rządu, używając swego ciała. Jej silny charakter powoduje, że staje się cenionym szpiegiem, a jej pierwszym celem zostaje agent CIA.

Oprócz wymienionej już Jennifer Lawrence, w filmie zagrali Joel Edgerton, Charlotte Rampling, Jeremy Irons, Mary Louise Parker. Za reżyserię odpowiadał Francis Lawrence.

W akcję filmu wczujesz się jeszcze bardziej, oglądając go na panoramicznym ekranie w technologii IMAX, gdzie obraz jest krystalicznie czysty, ostry, o zwiększonej jasności i kontraście – zachęca Anna Kiszka – nigdzie indziej nie zobaczysz filmu w takiej jakości.

Można także skorzystać z pokazów w salach Škoda 4DX, gdzie dzięki ruchomym fotelom z symulatorami ruchu wznoszenia i kołysania, oraz efektom specjalnym, takim jak podmuchy wiatru, wibracje, falowanie, opadająca mgła, unoszące się zapachy, doskonale zsynchronizowanymi z wydarzeniami na ekranie, można się wczuć w rolę agenta służb specjalnych.

Premiera filmu Czerwona jaskóła odbędzie się kinach Cinema City w wersji 2D, a także w kinach IMAX w piątek 2 marca.

Mam dla was podwójne zaproszenia, które będzie można zrealizować w kinie IMAX w dniach 5-8 oraz 12-15 marca. Będziecie mogli tutaj zobaczyć ten film na gigantycznym ekranie, na którym film wyświetlany jest z 2 projektorów.

Pytanie nie powinno sprawić wam problemu. Grająca w Czerwonej jaskółce Jennifer Lawrence ma na swoim koncie jedną statuetkę Oscara. Proszę podać za rolę w jakim filmie została nagrodzona i jak nazywała się grana przez nią bohaterka.

Odpowiedzi na pytanie przesyłajcie na maila konkurs@lepszyPOZNAN.pl. Czekamy na nie do środy (28.02) do godziny 19:00. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.

 

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz