K U L T U R A

Co by tu… w weekend?

logo_Rock_in_Arena  Foto: logo_Rock_in_Arena

Co by tu..? ten weekend obfituje w ciekawe imprezy. Na niektóre niestety biletów już nie ma, ale może uda się na nie jakoś dostać? Wystarczy dzisiaj zobaczyć film Rejs i spróbować wejść na imprezę “służbowo” – jak bohaterowie weszli na statek.

SOBOTA – pełną listę propozycji znajdziesz tutaj

15:30 – Najbardziej spektakularnym wydarzeniem będzie z pewnością koncert Rock in Arena. Dużo dobrej i głośnej muzyki przez pół soboty! Niestety bilety skończyły się kilka dni temu. O tym kto wystąpi i jaki jest dokładny rozkład jazdy przeczytacie tutaj.

logo_Rock_in_Arena Foto: logo_Rock_in_Arena

12:00 – Rodziców z dziećmi zachęcamy do pójścia w samo południe na bajek czytanie w Pracowni Sztuka Puka. Udział jest bezpłatny, ale warto “zaklepać” sobie miejsce – o szczegółach przeczytacie tutaj. Pracownia zaprasza także na warsztaty o których możecie przeczytać tutaj w zakładce “dal całej rodziny”.

11:00 – Najmłodszych miłośników teatru nie trzeba długo namawiać, by pójść do Teatru Animacji. W sobotę proponujemy spektakl Poznańskie Koziołki. O przedstawieniu, które rozpocznie się o 11:00 przeczytacie tutaj.

11:15 – Ciekawie też zapowiadają się warsztaty w Muzeum Narodowym. Udekorowana bibułą, farbami i papierowymi paseczkami maska skryje nie tylko twarz, ale i całą postać małego artysty tak iż przemieni ona sylwetkę dziecka w postać z księgi dżungli. Początek o godzinie 11:15.

20:00 – Starsze dzieci, które nie boja się obciachu i uwielbiają zabawę powinno zainteresować zaproszenie do klubu U Bazyla na Obciach Party 2. O tym co was może czekać przeczytasz tutaj. Początek imprezy o 20:00.

NIEDZIELA – pełną listę propozycji znajdziesz tutaj

Male Instrumenty Foto: Male Instrumenty19:30 – Zaczynamy od propozycji dzięki której macie szansę zrelaksować się po całym tygodniu i nabrać ochoty na kolejny. Zapraszamy na koncert zespołu Małe Instrumenty w CK Zamek. Początek o godzinie 19:30. Energiczny, pełen humoru koncert, na którego repertuar złożą się absolutne rozmaitości: utwory własne, piosenki znane i lubiane w nieoczywistych aranżacjach, muzyka filmowa, etc. Wesoła interakcja z publicznością, efekty sceniczne na miarę małych instrumentów – dźwiękowych zabawek, kuriozalnych wynalazków muzycznych i całej masy drobiazgowych przedmiotów wydających dźwięki – dopełniają atrakcyjności występu.

10:00 – Zupełnie inną propozycję na niedzielę ma Klub Honorowych Dawców Krwi z Czerwonaka, który zaprasza na Walentynkową akcję poboru krwi.  Przyjdź i zamiast czekoladek podaruj komuś życie… z okazji walentynek! O akcji możecie przeczytać tutaj.

Pozostaje jeszcze kino. Od piątku można oglądać kilka nowych filmów. O najnowszych premierach przeczytacie tutaj. Jeśli planujecie wyjście do kina, przypominamy o konkursie walentynkowym, dzięki któremu możecie wyjechać z ukochaną osobą na wycieczkę marzeń. O konkursie piszemy tutaj.

/

/

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz