POZnań

CIBER – DRZWI OTWARTE I NABÓR

ciber  Foto:

ciberOtwarte właśnie w Poznaniu Międzynarodowe Centrum Obsługi IT to pierwszy tego typu oddział CIBER w Europie Centralnej i główna platforma typu helpdesk IT na starym kontynencie.

Poznański oddział tej amerykańskiej firmy będzie oferować całodobowe wsparcie w zakresie IT dla klientów biznesowych z całego świata. Klientami tej firmy są takie koncerny jak Bank Światowy, Boeing, Ford Motor czy Bayer.

Dzisiaj Ciber zaprosił do swojej nowej siedziby przedstawicieli instytucji i firm z Poznania. Jutro odwiedzić Centrum mogą wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tej inwestycji. Poznaniu Międzynarodowe Centrum Obsługi IT zaprasza również osoby chcące tutaj pracować.

Potencjalnych kandydatów CIBER zaprasza na spotkania i rozmowy kwalifikacyjne w czwartek (14.10) do Hotelu Andersia (pl. Andersa 3)  od 11:00 do 15:00. Kandydaci powinni znać bardzo dobrze język angielski oraz posiadać orientację w dziedzinie IT.

CIBER Polska do końca roku pracę w poznańskim biurze znajdzie 80 specjalistów. Docelowo firma ta planuje zatrudnienie 200 osób.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz