Murowana Goślina

Choinka wspólnie udekorowana

Choinka wspólnie udekorowana  Foto: UMiG Murowana Goślina / Kamil Grzebyta

Wyobrażacie sobie święta bez choinki? Stanęły one na rynkach, placach zarówno dużych jak i mniejszych miast. Ich rozświetlenie było często połączone z dodatkowymi atrakcjami. Świąteczne drzewko stanęło również w Murowanej Goślinie. Tutaj ważne było także samo ubieranie choinki.

Władze Miasta i Gminy chciały, by była ona pięknie udekorowana i tworzyła świąteczną atmosferę. By tak się stało poproszono największych ekspertów w tej kwestii – dzieci i młodzież z tutejszych szkół.

Postanowiłem, że w tym roku choinkę ubierzemy wspólnie – powiedział Dariusz Urbański, burmistrz Murowanej Gośliny – gorące podziękowania dla dzieci, młodzieży i ich wychowawców ze szkół na terenie naszej gminy za pomoc i przygotowanie pięknych ozdób.

Choinkę ozdobiły zatem dzieci, a pomagał im w tym również Burmistrz. Wspólna praca była też okazją do obdarowania wszystkich obecnych odblaskowymi kamizelkami, które gmina Murowana Goślina otrzymała od Ministra Sportu i Turystki w nagrodę za zdobycie Grand Prix konkursu Gmina przyjazna rowerzystom. Był też słodki poczęstunek.

Choinka wspólnie udekorowana-17

Użyte w artykule zdjęcia: UMiG Murowana Goślina / Kamil Grzebyta

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz