Kostrzyn

Budowa wiaduktu zatrzyma samochody i autobusy PKS

uwaga roboty!Od dziś zamknięta jest droga powiatowa 2441P w miejscowości Wróblewo i Czerlejnko. Powodem jest budowa wiaduktu będącego częścią drogi ekspresowej S5.

Samochody będą mogły ponownie pojawić się na tej drodze dopiero w grudniu. Prace mają bowiem zakończyć się ostatniego dnia listopada. Termin ten będzie dotrzymany jeśli budowlańcom sprzyjać będzie pogoda.

Prowadzone prace utrudnią również korzystanie z połączeń autobusami PKS. Do odwołania będą one w tym rejonie jeździły według zmienionego rozkładu.

Nie będzie czynny przystanek ul. Grunwaldzkiej w Kostrzynie. O połowę zmniejszone zostaną także kursy do Czerlejnka. Będą dostępne tylko kursy z Czerlejnka do Środy Wlkp. o godzinie 6:58 oraz ze Środy Wlkp. do Czerlejnka o godzinie 15:30.

/

tymczasowa organizacja ruchu Foto: google maps / lepszyPOZNAN.pl

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • nie poważni chyba jesteście jeśli zamknięta jest jedna droga i objazd jest inna drogą to ta druga powinna być w pełni czynna a nie tylko jedna strona drogi i trzeba czekać w dlugich kolejkach bo jest droga rozkopana i są światła które tak szybko się nie zmieniają .Moim zdaniem to na te autostrady to szkoda pieniędzy lepiej by było dbać o naprawianie starych drug a nie wyrzucać pieniądze w błoto.