K U L T U R A

Bimba na landach – rekreacyjna propozycja dla aktywnych!

Bimba na landach  Foto: facebook

Na poznańskie tereny powraca rajd przygodowy Bimba na Landach, czyli impreza sportowo-rekreacyjna dla miłośników poszukiwania ukrytych punktów, a także biegania, jazdy na rowerze, pływania kajakiem i wielu zadań specjalnych, zarówno praktycznych jak i umysłowych.

Bimba na Landach to projekt, który kilkukrotnie gromadził wielu fanów zawodów łączących w sobie kilka dyscyplin urozmaiconych zadaniami specjalnymi umieszczonymi w ciekawych zakątkach miasta Poznania i okolic. Kolejna edycja rozpocznie się 30 maja.

W tym roku zawodnicy wystartują z jednego z ośrodków Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji tj. Letniego Basenu Chwiałka. Organizator przewiduje trzy trasy: AR 70 km – start zespołów dwuosobowych (bieg, rower, kajak, zadania specjalne), AR 25 km – start indywidualny (bieg, rower, zadania specjalne), Bimba 30km – dowolna liczebność zespołu (bieg/chód, zadania specjalne)

Impreza jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących rywalizacji sportowej i przygód, ale również dla tych, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z orientacją, a także zabrać całą rodzinę na niedzielną atrakcję.

Każdy zwodnik otrzymuje pakiet startowy z atrakcyjnym gadżetem sportowym, a po biegu ciepły posiłek. Zainteresowane osoby mogą się jeszcze zgłaszać poprzez stronę internetową www.bimba.rajdkonwalii.pl

Użyte w artykule zdjęcia: facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz