Aglomeracja

Biała sobota

Lekarze będą wystawiali elektroniczne zwolenienia  Foto:

Z okazji Światowego Dnia Chorego Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Caritas Archidiecezji Poznańskiej zapraszają poznaniaków na akcję bezpłatnych badań i porad lekarskich. Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę 13 lutego.

Chętni będą mogli skorzystać z porad lekarzy-specjalistów z zakresu urologii, dermatologii, okulistyki, diabetologii, chorób wewnętrznych, kardiologii, pulmonologii, endokrynologii oraz geriatrii. Będzie można również wykonać badania poziomu glukozy, trójglicerydów, cholesterolu, morfologię oraz badanie EKG, videotermatoskopowe skóry i badanie audiometryczne.

Dyżur będą pełnili również dietetycy, u których będzie można uzyskać poradę na temat odpowiedniego żywienia osób zdrowych i chorych, między innymi na cukrzycę. Dostępne będą także zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne.

Na badania czy porady medyczne nie trzeba się rejestrować, wystarczy przyjść i poczekać w kolejce, jak zapewniają organizatorzy akcji.

“Biała sobota” odbędzie się 13 lutego w budynku Publicznego Gimnazjum Katolickiego im. Św. Stanisława Kostki przy ul. Głogowskiej 92 w godzinach od 10:00 do 13:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz