POZnań

Betlejem Poznańskie już od soboty

Betlejem poznańskie  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Nie tylko na Starym Rynku, ale również na placu Wolności będziemy mogli zrobić zakupy, ale przede wszystkim poczuć wyjątkową, świąteczną atmosferę. Betlejem Poznańskie rozpoczyna się już w sobotę (26.11).

W czasie Betlejem będą spotkania ze świętym Mikołajem, animacje z Królową Zimy, spektakle świąteczne i wspólne kolędowanie – wylicza Anna Dorna z fundacji Flow Art – ponadto odbędą się liczne wydarzenia muzyczne, widowiska teatralne oraz show akrobatyczne.

Tegoroczne Betlejem Poznańskie rozpocznie się na placu Wolności w sobotę (26.11). Będziemy tutaj mogli skorzystać z oferty, jaką przygotowano na Jarmark.

Na sobotnią inaugurację przygotowano wiele niespodzianek. Najmłodszych z pewnością zainteresuje wizyta Królowej Zimy, która  przybędzie o 15:00. Nieco później wystąpią artyści z Teatru Wielkiego.

Niemal każdego dnia podczas jarmarku na placu Wolności odbywać się będą świąteczne koncerty i kolędowanie, spotkania ze świętym Mikołajem animacje dla dzieci i świąteczne spektakle. Stanie tutaj również bożonarodzeniowa piramida. Bedzie także drewniana karczma, świąteczna brama oraz dwie karuzele dla dzieci.

Betlejem Poznańskie na placu Wolności rozpocznie się w sobotę 26 listopada, a na Starym Rynku tydzień później, w sobotę 3 grudnia i potrwa do czwartku 22 grudnia.

Uroczyste rozświetlenie choinki ustawionej na Starym Rynku odbędzie się w niedzielę 3 grudnia o godzinie 16:30.

Betlejem poznańskie

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz