Aglomeracja

Będą kręcić film – chcesz w nim wystąpić?

Kamera TV  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Film z gwiazdorską, międzynarodową obsadą kręcony będzie wkrótce w Poznaniu. Jeśli marzyliście kiedyś, by wystąpić w filmie nadarza się właśnie okazja, bo producenci poszukują statystów.

Polsko-amerykański film Chronology to wielowątkowy thriller z gwiazdorską obsadą. Mamy w nim zobaczyć nie tylko brytyjskie i amerykańskie gwiazdy, ale również znani polscy aktorzy. Potrzebni będą również statyści, dla których zorganizowano casting.

Poszukiwani są statyści w każdym wieku, przede wszystkim osoby charakterystyczne o nietuzinkowej fizjonomii – wyjaśniają organizatorzy.

Produkcja filmu rozpocznie się w Poznaniu we wrześniu, a po miesiącu ekipa filmowa przeniesie się do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracować będzie do listopada. W sumie zaplanowano 35 dni zdjęciowych.

Chronology będziemy mogli zobaczyć w kinie prawdopodobnie wiosną 2016 roku. Film uzyskał wsparcie z Regionalnego Funduszu Filmowego Poznań zarządzanego przez Poznan Film Commission.

Poznaniacy z pewnością rozpoznają też wiele charakterystycznych dla stolicy Wielkopolski miejsc – dodają przedstawiciele producenta wykonawczego – zdjęcia, głównie sceny historyczne, będą kręcone między innymi na Starym Rynku, prowadzone są też rozmowy z poznańską kurią w tej sprawie.

Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił możecie wziąć udział w castingu do filmu. Odbędzie się on w Estradzie Poznańskiej przy ulicy Masztalarskiej 8 w piątek, 24 lipca od 10:00 do 19:00.

Udział należy potwierdzić do czwartku 23 lipca pisząc maila na adres: gpd.casting@gpd.com.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz