Aglomeracja

Bank rozbity!

losowanie  Foto: Dylan Nolte

Pieniądze, które można było wygrać podczas piątkowego losowania Eurojackpot działały na wyobraźnię wielu. Dzięki kumulacji urosła ona do rekordowej kwoty 410.000.000 złotych i właśnie została rozbita. Szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy z Niemiec.

To było dwanaście z rzędu emocjonujących losowań Eurojackpot, ale trwająca od 14 lutego kumulacja została rozbita. Tylko jedna osoba trafnie skreśliła liczby, które zostały wylosowane 1 maja: 6, 11, 12, 21, 41 oraz 1,2.

Pierwsze majowe losowanie Eurojackpot okazało się wyjątkowo szczęśliwe dla jednego z graczy z Niemiec, rozbił on bowiem trwającą ponad dwa miesiące kumulację – wyjaśnia Dawid Kamiński z Totalizatora Sportowego – przypomnijmy, że w puli na wygrane I i II stopnia w piątkowym losowaniu uzbierało się ponad 0,5 miliarda złotych, czyli rekordowe 410.000.000 zł oraz 105.000.000 zł, a w Polsce odnotowaliśmy ponad 36 tysięcy wygranych niższych stopni.

Cały czas 10% ze sprzedaży online produktów Lotto przekazywanych jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami w Polsce.

Użyte w artykule zdjęcia: Dylan Nolte

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz