Puszczykowo

Bałkańskie klimaty i smaki

Grecja  Foto: Margaret Barley

Z czym kojarzą się Bałkany? Ile w naszych wyobrażeniach jest prawdy, a ile stereotypów? Własne wspomnienia będzie można odświeżyć i wzbogacić o ciekawe opowieści i smaki. Wszystko za sprawą Wieczoru Bałkańskiego.

To rejon coraz bardziej popularny wśród wczasowiczów. Oferuje wspaniałe miejsca odpoczynku, ale również niezwykle ciekawą kulturę i smaczną kuchnię. Warto wszystko to poznać!

Wraz z Muzeum-Pracownią Literacką Arkadego Fiedlera zapraszamy na Wieczór Bałkański. To kolejna odsłona cyklu Orinoko nad Wartą.

Do lata Bałkany pasują wręcz idealnie! – przekonują organizatorzy – zapraszamy więc serdecznie na opowieści o istocie Bałkanów.

Będzie zatem ciekawe opowieści, prezentacja smacznej kuchni bałkańskiej, ale również wspólne tańce. Będzie to okazja do wspólnej zabawy, póki wieczory są jeszcze bardzo długie! Całość prowadzić będą Aleksandra Michalska i Maya Ivanova.

Na Wieczór Bałkański w Muzeum-Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera (Słowackiego 1, Puszczykowo) zapraszamy w piątek (7.07) o godzinie 18:00. Wstęp i udział jest bezpłatny!

Użyte w artykule zdjęcia: Margaret Barley

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz