Aglomeracja

Ale bimba! Ale motornicza!

Joanna Koroniewska za sterami bimby  Foto: MPK / Katarzyna Lesińska

Joanna Koroniewska za sterami bimby Foto: MPK / Katarzyna LesińskaJoanna Koroniewska, która zniknęła podobno z popularnego serialu telewizyjnego, znalazła się ostatnio w poznańskiej bimbie, którą prowadziła! Czyżby było to jej nowe zajęcie?

Aktorkę można było zobaczyć za sterem jednego z nowszych tramwajów nie przez przypadek. W Poznaniu powstawały zdjęcia do nowego programu, który trafi na antenę TVP1 – poinformowało MPK – w programie Pogotowie Rachunkowe Joanna będzie pomagać wieloosobowym rodzinom w zarządzaniu finansami.

W programie, prowadzonym przez Joannę Koroniewską wieloosobowe rodziny będą opowiadały o swoich problemach finansowych. Aktorka, zaproszeni do programu goście, często znani i lubiani przez widzów, fachowi doradcy, a także sąsiedzi oraz dalsza i bliższa rodzina, będą zachęcać bohaterów programu do analizy ich własnych wydatków i do ewentualnej zmiany postępowania.

Wspólnie podzielą się pomysłami na ratowanie budżetów domowych lub budżetu własnej firmy – w przypadku tzw. small biznesu. Rodziny zastanowią się także jak związać koniec z końcem, jak zapobiegać obniżaniu poziomu swojego życia, co zrobić, żeby dorobić i czego nie robić, żeby nie stracić.

Joanna Koroniewska za sterami bimby Foto: MPK / Katarzyna Lesińska

Jednym z bohaterów nowego programu telewizyjnego będzie pan Roma, motorniczy MPK.

Joanna Koroniewska za sterami bimby Foto: MPK / Katarzyna Lesińska

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz