K U L T U R A

Aga Zaryan w Nekielce

Aga Zaryan  Foto: Aga Zaryan

Aga Zaryan Foto: Aga ZaryanZapraszamy na kameralny koncert podczas którego wystąpi Aga Zaryan. W kościołku w Nekielce w duecie z akompaniamentem fortepianu zaśpiewa wybrane przez siebie, ulubione utwory.

Aga Zaryan zdobywa coraz większą popularność nie tylko na scenie polskiej ale i międzynarodowej. Na swoim koncie ma między innymi Fryderyka za album „Umiera piękno” oraz tytuł wokalistki roku w rankingu magazynu Jazz Forum.

Najnowszy album artystki „Księga Olśnień” poświęcony postaci Czesława Miłosza również zdobył wiele nagród m.in. Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Fryderyka 2011 w kategorii Album Roku- Piosenka Poetycka.

Aga Zaryan jest jedyną polską piosenkarką, której płyty ukazują się w legendarnej wytwórni Blue Note Records z Manhattanu.

Okazją do spotkania z nią będzie kameralny koncert w kościółku w Nekielce, na który zapraszamy w niedzielę 22 lipca o 19:00.

Bilety kosztują 75,00 złotych. Można je kupić w Centrum Informacji Miejskiej, Salonie Rosenthal Arkadia (ul. Ratajczaka 44), oraz w Dworze w Podstolicach.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz