BizNews

60 nowych miejsc pracy w międzynarodowym koncernie

Biurowiec Malta House  Foto: Fleishmanhillard / materiały prasowe

60 specjalistów do swojego Centrum Usług Biznesowych w poznańskim biurowcu Malta House zatrudni Owens-Illinois, Inc (O-I) światowy lider w produkcji opakowań szklanych.

Biuro - spotkanieO-I scentralizował europejskie usługi biznesowe firmy w 2014 roku, wybierając Poznań jako swoją idealną lokalizację. Centrum zarządza najważniejszymi operacjami spółki w Europie, w obszarze płatności i rozliczeń, zarządzania danymi oraz raportowania. Aktualny proces rekrutacji koncentruje się szczególnie na specjalistach z branży IT.

Oddziały korporacji na całym świecie stale tworzą sieć wykwalifikowanych pracowników, a Polska jest dla nas naturalnym wyborem, jeśli chodzi o rozwój naszej firmy. Na korzyść działa jej położenie w środku Europy i dostęp do specjalistów. W zamian oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, a także jeden z najlepszych programów szkoleń i rozwoju w sektorze produkcyjnym – zauważa Marco Sandei, Dyrektor Europejskiego Centrum Usług Biznesowych O-I.

O-I jest obecny w Polsce od 1993 roku i oprócz Business Service Centre posiada dwie huty szkła w Jarosławiu i Antoninku. Huta w Jarosławiu jest największym tego typu zakładem O-I na świecie. Obie lokalizacje produkują szeroką gamę szklanych opakowań, w tym dla żywności dziecięcej, alkoholi wysokoprocentowych, piw oraz napojów bezalkoholowych.

Użyte w artykule zdjęcia: Whitepress, Fleishmanhillard / materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz