Stare Miasto

5000 biletów na finał Pucharu Polski dla kiboli

Puchar Polski  Foto: PZPN

Puchar Polski Foto: PZPNOd dzisiaj można kupować bilety na finał Pucharu Polski, który rozegrany zostanie w Bydgoszczy. Kolejorz walczyć będzie o to trofeum z Legią Warszawa, która pokonała wczoraj Lechię Gdańsk (4:0).

Kolejorz na ten mecz otrzymał 5000 biletów dla swoich kibiców. Chętni będą mogli je kupić za 50 złotych.

Przez pierwsze 3 dni (21-23.04) bilety będą mogli kupić, którzy w tym sezonie uczestniczyli w przynajmniej jednym meczu wyjazdowym Lecha Poznań i posiadają karnet lub dla kibiców którzy nie posiadają karnetu, a byli w tym sezonie na przynajmniej pięciu meczach wyjazdowych. Sprzedaż prowadzić będzie sklep TIFO przy ul. Piekary.

We wtorek (26.04) w kasach przy Stadionie Miejskim bilety podczas sprzedaży zamkniętej bilety na mecz finałowy kupić będą mogli kibice posiadający karnety Wiosna 2011.

Dzień później (27.04) rozpocznie się sprzedaż otwarta biletów na mecz w Bydgoszczy.

W związku z wymogami Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, kibice po dokonaniu wpłaty pieniędzy otrzymają Voucher, który uprawniać będzie do odbioru biletu imiennego – informuje Joanna Dzios z Lecha – o terminie odbioru biletów imiennych poinformujemy w osobnym komunikacie. Dodała także, że Voucher uprawnia do odbioru biletu imiennego na mecz, który będzie można odebrać w kasach stadionu. O terminie ich odbioru klub poinformuje w osobnym komunikacie. Na podstawie samego vouchera nie będzie można wejść na stadion w Bydgoszczy!

Przy zakupie Voucheru konieczne jest podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL oraz okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz