Aglomeracja Sport

4 Poznań Półmaraton – zapisy

Półmaraton Panorama  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Trwają zapisy do czwartej edycji poznańskiego półmaratonu. Jak co roku nie zabraknie imprez towarzyszących, które już na stałe wpisały się w konwencję Imprezy. Mowa o półmaratonie dla rolkarzy i wózkarzy, Pasta – Party i Targach Expo. Te ostatnie, po raz pierwszy w nowej, wypróbowanej podczas jesiennego maratonu lokalizacji – ARENIE. Biuro zawodów i tym samym odbiór pakietów startowych możliwy będzie od piątku do soboty (1 i 2 kwietnia 2011), natomiast w dniu biegu (3 kwietnia 2011) biuro zawodów będzie nieczynne.

Półmaraton Panorama Foto: Piotr Rychter

Start wzorem lat ubiegłych usytuowano na ul. Baraniaka, natomiast metę w pięknej scenerii jeziora maltańskiego. Na pokonanie dystansu półmaratonu biegacze, rolkarze i wózkarze mają 3 godziny, podczas których biegnąc ulicami miasta będą mieli okazję zobaczyć Katedrę, Operę Poznańską, Zamek, Krzyże Poznańskie, jak również spotkać licznie zgromadzonych kibiców, którzy swym żywiołowym dopingiem będą wspierać wszystkich zawodników. Swoją pomoc oferują również pacemakerzy, którzy wyposażeni w kolorowe baloniki z oznaczeniami czasu, poprowadzą bieg równym tempem od startu do mety, gdzie na każdego zawodnika będzie czekał medal, posiłek regenerujący wraz z napojem, a na pierwsze trzy osoby w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn puchary oraz nagrody finansowe.

Opłata startowa wynosi 40 zł brutto, a ostateczny termin zapisów mija 31.03.2011. Zapisy oraz więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie debiutantów, start w naszym półmaratonie to doskonała okazja na rozpoczęcie przygody z bieganiem!

4 POZNAŃ PÓŁMARATON
03.04.2011
niedziela, godz. 10.00
ul. Abpa A. Baraniaka
Poznań – Malta

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz