ZAPRASZAMY NA WOŚP W WERSJI 4×4!!!

wosp-plakat  Foto:

wosp-plakatDo styczniowego XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 10.01.2010r. przyłączamy się również i my, tj.:Grupa Aktywnych – Awangarda, sekcja Nadwarciańskiego Klubu Bezdroży wraz z P.H.U. Autodrom4x4 we Włościejewkach. Tegoroczna zbiórka pieniędzy w całości poświęcona jest onkologii dziecięcej. Od kilku lat pokazujemy, że mamy wielkie serca i potrafimy wspólnie działać dla idei. Dlatego też w dniu 10.01.2010 r. organizujemy Rajd terenowy w dwóch klasach:

TURYSTYK – klasa przeznaczona dla wszystkich samochodów z napędem 4×4, również SUV-ów oraz innych terenówek, których kierowcy mają chęć na rodzinny przejazd ciekawą trasą turystyczno – widokową po atrakcyjnych zakątkach wielkopolski.

OFF-ROAD – tutaj zapraszamy kierowców o bardziej terenowym zacięciu, trasa ta będzie wymagała od uczestników większego doświadczenia terenowego, za to da możliwość sprawdzenia się na paru próbach.

Start: 10.01.2010 r., godz.: 11:00 Poznań, ul. Towarowa, następnie przejazd przed sceną główną pod zamkiem i dalej odwiedzimy sztaby w Kórniku, Śremie i Książu Wlkp. Finał: Książ Wlkp. – Autodrom4x4 we Włościejewkach.

Wpisowe płatne do puszki WOŚP na starcie rajdu  w wysokości 100 pln od auta.

Przychód z imprezy w całości przeznaczony jest na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: awangarda@4x4wlkp.pl

Informacja telefoniczna:  692 582 888 – Jarek (trasa OFF-ROAD) / 601 580 338 – Krzysztof (trasa TURYSTYK)

Tak było podczas XVI oraz XVII Finału WOŚP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz