BizNews

Bezpłatne doradztwo prawne dla przedsiębiorców

paragraf  Foto: sxc

Prawnicy odpowiedzą na pytania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym także te dotyczące regulacji wprowadzonych w związku z koronawirusem. Konsultacje odbędą się w środę, 24 lutego, telefonicznie. Obowiązują zapisy.

Bezpłatne doradztwo prawne skierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców. Konsultacje cyklicznie organizuje Poznań Biznes Partner. 

Udzielane przez prawników porady mogą dotyczyć wszystkich spraw związanych z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. W ramach konsultacji można uzyskać m.in. informacje związane z zakładaniem firmy, zawieraniem umów, windykacją należności czy prawem pracy (szczegółowy zakres doradztwa można znaleźć w załączniku). 

Ponadto podczas najbliższej sesji doradztwa przedsiębiorcy będą mogli również zapytać o regulacje dotyczące prowadzenia firmy w dobie pandemii. 

Telefoniczne konsultacje odbędą się w środę, 24 lutego w godz. 10:00 – 14:00. Obowiązują zapisy – ods@um.poznan.pl

W treści maila należy podać zakres tematyczny, jaki będzie omawiany. Uwaga: doradztwo nie obejmuje przygotowywania projektów umów, pism procesowych oraz innych dokumentów.

Doradztwo prawne to nie jedyne działania, jakie przygotował Poznań Biznes Partner dla przedsiębiorców.

Użyte w artykule zdjęcia: sxc

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz