Łazarz

Noc w Palmiarni

Palmiarnia Poznańska  Foto: Palmiarnia Poznańska / facebook

Kolejny już raz poznańska Palmiarnia otwiera swoje drzwi dla nocnych marków! Zwiedzanie tego miejsca właśnie w godzinach nocnych cieszy się dużą popularnością. Dodatkową atrakcją będzie muzyka na żywo. 

Zwiedzanie Palmiarni nocą jest o tyle wyjątkowym wydarzeniem, że będąc w pawilonach można poczuć się jak w tropikalnej dżungli. Rośliny przybierają inny wygląd o zmroku, niektóre z nich kwitną. Odgłosy papug czy szumu wody, które można usłyszeć, dodatkowo wzmacniają wrażenia – tłumaczy Kaja Pilarczyk, rzeczniczka Palmiarni Poznańskiej.

Czwarta już w tym roku Noc w Palmiarni rozpocznie się w piątek (13 września) o 20:00 i potrwa do godziny 2:00. Bilety będzie można kupować do 1:30.

Koncert, podczas którego wystąpią uczniowie wydziałów jazzu i wokalistyki jazzowej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej, rozpocznie się o godzinie 21:00, a zakończy o 22:30.

Program koncertów będzie bardzo zróżnicowany, w większości wypełniony standardami muzyki jazzowej i przebojami muzyki rozrywkowej – dodaje Kaja Pilarczyk – nad artystyczną częścią wydarzenia opiekę sprawuje Antoni Urban.

Bilet ulgowy kosztować będzie 7,00 zł, a zwykły 10,00 zł. Możemy je kupić tylko w kasie Palmiarni w czasie wydarzenia. Po godzinie 22:00 do Parku Wilsona będziemy mogli wejść tylko bramą od ul. Matejki.

Użyte w artykule zdjęcia: Palmiarnia Poznańska / facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz