BizNews

Nowa Castorama

Market budowlany Castorama  Foto: Moc&ArtGroup  / materiały prasowe

Castorama otwiera kolejny sklep w Poznaniu.  Jedną z zaplanowanych nowości dla klientów jest możliwość wynajęcia samochodu dostawczego na minuty. Pierwsze zakupy w tym markecie budowlanym zlokalizowanym w Komornikach będziemy mogli zrobić w środę 17 stycznia.

W nowym budynku znajduje się duża hala sprzedaży o powierzchni ponad 10.000 m², a także dwukondygnacyjna część przeznaczona na biura, pomieszczenia socjalne, sanitariaty oraz kuchnię. Parking pomieści prawie 500 aut, w tym 62 miejsca dla niepełnosprawnych i 14 familijnych. W sklepie zatrudnionych zostało 160 osób, a także pracownicy firm zewnętrznych.

Na terenie sklepu będą prowadzone dodatkowe usługi, w tym krawiectwo, usługi dekoratorskie czy cięcie drewna. Powstanie tu także punkt finansowy oraz punkt projektowy. Nowość stanowi też tzw. Castolab, czyli miejsce, w którym będą się odbywać warsztaty z majsterkowania, szklenia tematyczne i inne inspirujące zajęcia.

Nowością zaprezentowaną po raz pierwszy w Komornikach będzie możliwość wynajmu samochodu dostawczego na minuty. Aby skorzystać z tej innowacyjnej usługi oferowanej dzięki współpracy z firmą Traficar wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie i zarezerwować jedno z dwóch aut będących do dyspozycji klientów na parkingu przed sklepem.

Market usytuowany jest przy ul. Haliny Konopackiej 20 w Komornikach. Można tu dojechać zarówno autem, jak i środkami komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się Galeria Handlowa Auchan Komorniki, autostrada A2 oraz węzeł Poznań-Komorniki. Castorama w Komornikach będzie otwarta przez 7 dni w tygodniu, przy czym od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 – 21:00, a w niedzielę w godzinach 9:00 – 20:00.

Użyte w artykule zdjęcia: Moc&ArtGroup / materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz