K U L T U R A

Alicja w Krainie Czarów po raz czwarty

Alicja w Krainie Czarów  Foto: materiały Szkoły Baletowej

To spektakl bajkowy, energetyczny, pełen niezwykłej aury. Przeznaczony zarówno dla widzów starszych, jak i  młodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z operowym repertuarem. Teatr Wielki zaprasza na „Alicję w Krainie Czarów”.

Alicja w Krainie CzarówW przedstawieniu obok zawodowych tancerzy zespołu baletowego Teatru Wielkiego można bowiem podziwiać uczniów poznańskich szkół artystycznych, m.in. Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej oraz Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego.

Jest to niezwykła baletowo-operowo-akrobatyczna reinterpretacja opowieści Lewisa Carrolla.  Do tej pory spektakl obejrzało już ponad 13 tysięcy widzów na scenie teatrów w całej Polsce.

Co jednak najważniejsze dla twórców tej tanecznej opowieści, spektakl cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności  i już czwarty sezon z rzędu gości na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Najbliższe spektakle odbędą się 22 i 23 września (godz. 11.00 i 18.00). Bilety dostępne są ONLINE oraz w kasach Teatru Wielkiego. Rezerwacji grupowych można dokonywać w Biurze Obsługi Widza e-mail: bow@opera.poznan.pl.
Na spektakl zapraszamy wszystkich ciekawych magicznych opowieści – wspólnie wyruszmy tropem Białego Królika!

Użyte w artykule zdjęcia: materiały Szkoły Baletowej

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz