POZnań

Outsourcing Stars nagradza ponownie Poznań

Nagroda Outsourcing Stars 2015  Foto: UMP / poznan.pl

Outsourcing Stars 2015 dla Poznania została przyznana już po raz drugi. Stolica Wielkopolski została wyróżniona w kategorii miasto, za tworzenie nowych miejsc pracy oraz pozyskiwanie inwestorów. Nagroda została wręczona podczas Gali Liderów Polskiego Outsourcingu, która odbyła się w Warszawie.

Wśród ocenianych kryteriów były między innymi wzrost zatrudnienia oraz wzrost nowych kontraktów, co jest mocną stroną Poznania, który coraz skuteczniej przyciąga inwestorów. To z kolei, sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy. W ostatnim czasie swoją siedzibę w stolicy Wielkopolski otworzył m.in. gigant branży IT, firma Capgemini.

Poznań nie ustaje w wysiłkach na rzecz rozwijania i nawiązywania nowych relacji biznesowych zarówno z zagranicznymi jak i polskimi partnerami. Kolejnym wydarzeniem, które ma temu służyć będzie odbywające się w ramach targów Budma Forum Poznań Partner International, pod patronatem prezydenta miasta. Jest to forum praktyków łączące przedsiębiorców, ośrodki promocji gospodarczej i samorządy lokalne z Poznania, Wielkopolski i europejskich regionów.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz