Berdychowo Piotrowo

Zwężenie na Baraniaka

ul. abpa A. Baraniaka  Foto: Google Street View

Kierowców czekają kolejne utrudnienia na ulicy abpa A. Baraniaka. Prowadzone tutaj prace budowlane spowodują zwężenie tej ulicy od poniedziałku (25.01).

Nitka ulicy Baraniaka prowadząca w kierunku ul. Jana Pawła II praktycznie non stop się korkuje. Nie ma znaczenia, czy są godziny szczytu, weekendowy dzień, czy ferie. Od poniedziałku kierowcy jednak będą musieli się uzbroić w jeszcze większe pokłady cierpliwości. Powodem jest kolejny etap budowy sieci kanalizacji sanitarnej.

Prace będą prowadzone na części chodnika oraz prawego pasa ruchu jezdni ulicy Baraniaka. Jadąc w kierunku ul. Jana Pawła II będziemy mieli do dyspozycji nie trzy jak do tej pory, ale tylko jeden pas ulicy Baraniaka na odcinku od około 200 do 100 m przed skrzyżowaniem. Będzie nas tutaj również obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Musimy się liczyć z utrudnieniami praktycznie przez całą dobę. Nie odczujemy zbyt dużych zmian idąc chodnikiem, który tylko miejscami będzie nieco węższy.

Te wszystkie zmiany potrwają do końca stycznia. Kolejne prace, który są przewidziane od 29 lutego w tym rejonie nie będą utrudniać ruchu, zarówno na ulicy, jaki i chodniku.

Skrzyżowanie ulic Baraniaka z Jana Pawła II

 

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz