Centrum

Targi Różności przy Solnej

Babi Targ (11.05.2014) MTP  Foto: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Jeśli macie w domu niepotrzebne, ale wciąż ciekawe rzeczy możecie je przynieść na Targi Różności, by wymienić się z innymi. Wydarzenie, które organizuje Stowarzyszenie Lepszy Świat, odbędzie się dzisiaj.

Ideą wydarzenia jest wymiana, stąd przyniesione rzeczy powinny być niezniszczone, w dobrym stanie, a więc takie, jakie sami chcielibyśmy otrzymać.

Podczas Targów możesz wymienić się odzieżą, butami i dodatkami jak rękawiczki, torebki, biżuteria – wymieniają organizatorzy – możesz przynieść książki, płyty CD czy DVD z muzyką i filmami oraz jedzenie domowej roboty jak muffiny, ciasta, czy zaprawy.

Każdy uczestnik Targu Różności przynosi rzeczy, którymi chce się wymienić. Za każdy przedmiot otrzymuje kupon, który z kolei wymienia na wybraną przez siebie rzecz.

Ze względu na cykliczność wydarzenia, istnieje możliwość wykorzystania zachowanych kuponów podczas jednej kolejnej edycji wydarzenia – dodają organizatorzy.

Wydarzenie odbywa we współpracy z Radą Osiedla Stare Miasto w ramach Poznańskiego Tygodnia Organizacji Pozarządowych

Targi Różności odbędą się w Ogrodzie Jordanowskim nr 1 przy ul. Solnej w sobotę (19.09) od 13:00 do 14:00. Rzeczy można przynosić do 12:45.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz