K U L T U R A

Ladies Night – zwariowana szpiegowska misja

Na najzabawniejszą komedię akcji tego roku zaprasza wszystkie panie Cinema City Poznań Plaza. W filmie będzie można zobaczyć pościgi, sztuki walki, strzelaninę, plejadę gwiazd i przede wszystkim usłyszeć cięte riposty głównej bohaterki, która z dnia na dzień staje się najważniejszym agentem w biurze i jedynym człowiekiem, który jest w stanie zatrzymać niebezpiecznych terrorystów.

Agentka to pierwsza tak naładowana akcją i dobrym humorem produkcja, która pojawiła się na wieczorze Ladies Night. Hit twórców filmu Druhny to idealne połączenie gagów, kina kobiecego i sensacyjnej historii rodem z przygód agenta Jej Królewskiej Mości. Tym razem jednak panie zobaczą trochę odwróconą opowieść. Występujące w tym filmie męskie gwiazdy kina (Jason Statham i Jude Law) są agentami, ale to nie mężczyźni staną się głównymi bohaterami, gdyż losy świata będą zależeć od rezolutnej, ambitnej i niezwykle wygadanej Susan. Przebojowa dyspozytorka od zawsze marzyła o udziale w misji terenowej, ale teraz naprawdę szefowie agencji szpiegowskiej, w której pracuje potrzebują jej pomocy. Bohaterka będzie musiała zmierzyć się z niebezpiecznymi i wyszkolonymi zabójcami, choć nie obsługą broni zaskoczy ich w walce tylko niesamowitą błyskotliwością i inteligencją. Udowodni, że nie trzeba być Jamesem Bondem, żeby poradzić sobie z ryzykiem pracy tajnego agenta.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Agentka, na panie biorące udział w seansie czeka wiele innych atrakcji. Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie tematów kosmetycznych oraz wygrać atrakcyjne nagrody.
Cinema City zaprasza na zakręconą podróż najśmieszniejszej i najodważniejsze „dyspozytorki” w historii kina już 28 maja na wieczorze Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Agentka. Seans wraz ze specjalnymi atrakcjami rozpocznie się o godzinie 19:30.

Agentka

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz