K U L T U R A

Uśmiechniesz się i to nie raz!

Kabaret SMILE - premiera programu "Czy w domu jest kakao?"  Foto: mat. prasowe

Kabaret SMILE - premiera programu "Czy w domu jest kakao?" Foto: mat. prasowe30 listopada odbędzie się poznańska premiera programu kabaretu Smile, pt. “Czy w domu jest kakao?”. To niepowtarzalna okazja do spotkania się twarzą w twarz z artystami znanymi ze szklanego ekranu.

SMILE to angielskie słowo oznaczające UŚMIECH. W języku polskim od 2003 roku to słowo pełni rolę nazwy własną kabaretu z Lublina. Dlaczego od 2003? Wtedy właśnie trójka przyjaciół: Andrzej Mierzejewski, Michał Kincel oraz Paweł Szwajgier, postanowili założyć kabaret i bawić innych do łez.

Misja kabaretu jest mocno związana z jego nazwą – śmieszyć. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie w życiu codziennym. Program który zaprezentują jest kompilacją najnowszych skeczy kabaretu Smile, które robią furorę wśród publiczności w każdym wieku. W programie zobaczyć można przeróżne postacie, od słynnego kierowcy TIRa – Stanisława, po szambiarza, kontrowersyjnego muzyka Marylina Mansona, mistrza baletu, czy też rabusia na „tacierzyńskim”. Kabaret Smile to nie tylko skecze – to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie. Kabaret występuje w wielu realizacjach telewizyjnych oraz jest gospodarzem programu ”na żywo” w TVP2 pt. „Dzięki Bogu już weekend”.

Kabaret SMILE – Marylin Manson

Kiedy: 30.11.2014 (niedziela), godz. 18:00 i 20:30
Gdzie: Teatr Muzyczny, ul. Niezłomnych 1E, Poznań
Ceny biletów: 60 zł

Kabaret SMILE Foto: mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz