Sport

Startuje lodowisko na Malcie – niedziela za darmo!

Lodowisko Malta  Foto: POSiR

W najbliższą niedzielę startuje zimowy sezon na lodowisku przy jeziorze Maltańskim. Na taflę będzie można wejść o 8 rano, przez cały dzień będzie można ślizgać się i kręcić piruety za darmo. Oferta obejmuje zarówno wejście na lodowisko, jak i wypożyczenie łyżew.

Lodowisko Malta Foto: POSiRChcemy zachęcić mieszkańców Poznania do większej aktywności ruchowej i jazdy na łyżwach. Dodatkowo otwarcie lodowiska będzie wspaniałą okazją do zabawy, ponieważ impreza będzie przebiegać w atmosferze Ice Party. Jazdę przy największych przebojach muzycznych oraz konkursy z nagrodami zapewnią DJ Sopel i DJ Mendoza – podkreśla Dawid Sobczak z Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

POSiR przygotował także dodatkowe atrakcje. O godzinie 16:00 i 19:00 odbędą się pokazy łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu Sandry Jóźwiak – mistrzyni Polski w jeździe figurowej synchronicznej.

Natomiast od godziny 15:00 wszyscy chętni będą mogli skorzystać z fachowych porad instruktorów ze szkółki łyżwiarskiej IceRunners, porozmawiać z nimi o nauce jazdy czy doborze najlepszego sprzętu.

Będzie to także okazja do zapisów na zajęcia nauki lub doskonalenia jazdy, które rozpoczną się w połowie listopada.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz