Sport

Hubertus! Halowe Derby Poznania

Mistrzostwa Wielkopolski w skokach - Hipodrom Wola dzień drugi 19.09.2010 r.  Foto: Paweł Rychter

W niedzielę 2 listopada w przeddzień święta św. Huberta – patrona jeźdźców i myśliwych odbędą się na poznańskiej Woli Hubertusowe Zawody Konne, a podczas nich konkurs o nazwie Halowe Derby Poznania.

Mistrzostwa Wielkopolski w skokach - Hipodrom Wola dzień drugi 19.09.2010 r. Foto: Paweł RychterKonkurs Derby w hali to nie lada gratka dla kibiców jeździectwa. Łączy on w sobie tradycyjne zmagania w skokach przez przeszkody z elementami crosu z Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego (WKKW).

Konkurs zaplanowany na Hipodromie Wola zgromadzi na starcie wielu solidnych zawodników. Już teraz wiadomo, że o godzinie 15:00 wystartują między innymi Mistrz Polski (2012) w WKKW Paweł Warszawski, zeszłoroczny zwycięzca Łukasz Brzóska, Dawid Rakoczy – przed laty 3-krotne medalista ME w WKKW, teraz jeden z najlepszy polskich skoczków, oraz jeźdźcy najlepszego klubu w Polsce KJ Agro-Handel Śrem.

Początek Hubertusowych Zawodów Konnych o godzinie 8.oo. Spodziewany jest udział blisko 100 zawodników, amatorów i profesjonalistów nie tylko z Wielkopolski.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz