BizNews

Stefan Batory mówi bierz iTaxi!

iTaxi  Foto:

Taksówkę można zamawiać przez telefon, SMS, teraz czas na nowe technologie i optymalną ofertę cenową.Od niedawna w Poznaniu możemy spotkać taksówki oznaczone charakterystycznym logo iTaxi. To największa polska aplikacja mobilna do zamawiania taksówek nie tylko w stolicy Wielkopolski ale także największych aglomeracjach.

iTaxi

Jej funkcjonalność polega na prostym sposobie zamówienia dryndy* za pomocą jednej ikonki na ekranie smartfonu bądź tabletu. Każdy posiadacz urządzenia może samodzielnie wybrać konkretną taksówkę, w zależności od stawki czy marki samochodu lub skorzystać z listy pojazdów znajdujących się w pobliżu.

System iTaxi opiera się na modelu peer to peer, dzięki czemu osoba podróżująca ma możliwość bezpośredniego kontaktu z kierowcą.

Jest to innowacyjne, a zarazem praktycznie rozwiązanie zwłaszcza, gdy nie wiemy dokładnie, w którym miejscu czeka na nas taksówkarz lub gdy chcemy by poczekał na nas 10 minut dłużej.

Poznań to kolejny, ważny przystanek na drodze nowego podejścia do usług taksówkarskich w Polsce”- zaznacza Stefan Batory, prezes zarządu iTaxi. „Wykorzystując nowe technologie mobilne cały czas dokładamy wszelkich starań by zwiększyć praktyczność aplikacji. Jedną z kwestii, które wpływają na komfort podróży taksówkami iTaxi jest gwarancja, że nie zostaniemy oszukani. W przypadku wątpliwości dotyczących uczciwości kierowcy mamy możliwość ich wyjaśnienia. Pozwala na to system GPS, dzięki któremu możemy śledzić trasę przejazdu taksówki.

Twórcy aplikacji iTaxi kładą nacisk także na użytkowników biznesowych. To właśnie dla firm został stworzony funkcjonalny pakiet, oparty na przejazdach bezgotówkowych. Możliwość filtrowania danych oraz eksportowania do programów zewnętrznych ułatwia planowanie budżetu i rozliczanie kosztów przejazdów służbowych.

iTaxi  stawia na rozwój mobilnych technologii. Do tej pory aplikację ściągnęło już 120 tys. osób. Jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Pozwala ono w prosty sposób poruszać się po mieście, przy gwarancji, że za usługę zapłacimy tyle, ile powinniśmy. Kwota za kurs jest zapisywana w systemie wraz z trasą przejazdu. W przypadku wątpliwości dotyczących uczciwości kierowcy, mamy możliwość ich wyjaśnienia.

*drynda – to w gwarze poznańskiej taksówka.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • W POZNANIU NIE ZAMAWIAJCIE ITAXI!!! Zamówiliśmy itaxi na którą po pierwsze czekaliśmy aż 20 minut !!! Później okazało się, że taryfa jest dwukrotnie wyższa niż przeciętnych cen taksówek w Poznaniu!!! Nigdy więcej juz nikt z naszych znajomych nie będzie korzystał z tzw. wyrobu taksówkopodobnego jakim jest itaxi !!! Ceny sa zwyczajnie droższe niż w większości taksówek poznanskich. To ma być ta niby zwyczjnie uczciwa???? To są jedne z najdroższych taksówek w Poznaniu!!!!