Sport

Emocjonujące mecze w Lidze Szkół

Akademia Futbolu  Foto: Akademia Kreatywnego Futbolu

Rywalizacja młodych piłkarzy Akademii Kreatywnego Futbolu osiągnęła etap półfinałowy. Pomimo deszczowej aury byliśmy świadkami niezwykle zaciętych meczów, okraszonych wieloma wspaniałymi akcjami i widowiskowymi golami.

Akademia Futbolu Foto: Akademia Kreatywnego FutboluNa pierwszym miejscu półfinału rozegranego na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 w Poznaniu przy ul. Hezjoda uplasowała się drużyna SP z Kostrzyna, odnosząc trzy zwycięstwa i zaledwie raz remisując! Drugie miejsce przypadło zespołowi SP 17, a trzecią lokatę, niemalże rzutem na taśmę zdobył zespół gospodarzy – SP 1, zapewniając sobie tym samym udział w Wielkim Finale.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna SP Paczkowo, czyli szczęśliwcy, którzy udział w półfinale zawdzięczali dzikiej karcie. Stawiali rywalom zacięty opór w każdym spotkaniu, zmuszając w każdym z czterech meczów do maksymalnego wysiłku. Z doskonałej strony zaprezentowała się także SP 35, której zawodnicy byli o włos od awansu – zabrakło nieco szczęścia.

Rozgrywki rozpoczęły się od rozgrzewki z Zumbą, a nieco później uczestnicy zmagań oraz kibice z całej szkoły mogli podziwiać niezwykły pokaz akrobatów. Trenerzy Akademii Kreatywnego Futbolu przygotowali i prowadzili coraz trudniejsze konkursy, dając możliwość spróbowania się nawet uczniom nie biorącym udziału w Lidze Szkół Allegro.

Kolejne spotkanie i zawody młodych piłkarzy odbędą się jutro w Luboniu.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz