Sport

Nocny bieg wokół Malty

Trasa Nocnej Piątki  Foto: KB Maniac

Dziś startują zapisy do nietypowej imprezy. Już za miesiąc odbędzie się nocny bieg Lotto Maniacka Piątka. Bieg rozpocznie się 11 lipca o godzinie 22:00, a jego trasa wieść będzie wokół jeziora Malta.

Trasa Nocnej Piątki Foto: KB Maniac

Na upalne wieczory postanowiliśmy zorganizować klimatyczną imprezę ,która od kilku lat chodziła nam po głowie – zachęcają organizatorzy. W piątek 11 lipca o godz. 22:00 odbędzie się pierwsza edycja Nocnego Biegu Lotto Maniacka Piątka. Będzie to bardzo klimatyczny bieg połączony z grą świateł i wspólnym biesiadowaniem nad jeziorem Malta. Meta biegu zlokalizowana będzie przy stoku Malta Ski gdzie znajdować się będzie centrum dowodzenia biegiem  i miłego spędzenia czasu po biegu. Dla uczestników przewidziano oczywiście świecące gadżety, vouchery od sponsorów i niesamowitą atmosferę.

Zapisywać się można od 11 czerwca od godz. 22:00 . Warto być czujnym ponieważ limit uczestników to 500 osób. To druga impreza biegowa organizowana przez poznańskich MANIACów tym razem w klimatycznej ,nocnej scenerii.
Więcej na : www.nocnapiatka.kbmaniac.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz