Aglomeracja

Przygotowania do WOŚP

WOŚP / lepszyPOZNAN  Foto: WOŚP / lepszyPOZNAN

WOŚP / lepszyPOZNAN Foto: WOŚP / lepszyPOZNANTrwają przygotowania do 22. finału Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku do Centrum Kultury Zamek można przynosić rzeczy, które będą licytowane podczas finału w holu zamkowym. Oraz takie, które trafią na aukcje charytatywne Allegro.

Nad punktem informacji w Zamku znajduje się miejsce, w którym wolontariusze przyjmują dary do licytacji. Część z nich trafia na akcje Allegro, a część z nich zostanie zlicytowana w holu zamkowym 12 stycznia o godzinie 16:00 podczas trwania kolejnego finału WOŚP.

Już dziś wiadomo, że na licytacjach w Zamku pojawi się ponad trzykilogramowy baton Grzesiek, prawie siedmiokilogramowe lizaki w kształcie serca, szyna kolejowa – fragment torowiska z terenów MTP oraz czapki garnizonowe Służby Celnej. Dary cały czas napływają do sztabu. W dniu finału także będzie można przynieść rzeczy na licytację – uzpokaja Marcin Sajewski, wolontariusz WOŚP.

Licytacje w holu Centrum Kultury Zamek rozpoczną się o godzinie 16:00 – mówi Piotr Rychter, “Wielki Licytator”, który między innymi będzie prowadził licytacje – Tradycyjnie planujemy przerwę na Światełko do Nieba, po nim wrócimy i póki starczy nam sił będziemy licytować – może i nawet do białego rana.

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz