Malta

Termy na pół gwizdka za pełną cenę?

Otwarcie Term Maltańskich - 16.10.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Termy Maltańskie są z pewnością jedną z atrakcji z której chętnie korzystają mieszkańcy naszej aglomeracji. Nie jest to niestety rozrywka tania. Nie zawsze wszystko jest też tak, jak być powinno.

Otwarcie Term Maltańskich - 16.10.2011 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterKilka dni temu otrzymaliśmy dość długą listę zastrzeżeń, jakie miał Lokalny R-eporter po wizycie w kompleksie basenów. Od dłuższego czasu (cały okres wakacyjny), wyłączone są z użytkowania 2 największe zewnętrzne sauny fińskie, na wejściu obsługa nie informuje o nieczynnych 2 saunach, ani nie ma wywieszonej żadnej informacji, o terminie ich ponownego otwarcia – pisze Lokalny R-eporter – cena za korzystanie z kompleksu „Świata saun” jest taka sama, pomimo że Klient kupując bilet jest nieświadomy, że nie skorzysta ze wszystkich saun, Termy nie dały/nie dają w zamian od siebie żadnej rekompensaty (np. wydłużenia czasu przebywanie o 5-10min, albo rabatu na cenę za wejście).

Zaprzecza temu Alina Furmaniuk z Term Maltańskich, która wyjaśnia, że czasowe zamknięcie w świecie saun było spowodowane pracami remontowymi. Dodaje także, że informacja o tym została zamieszczona na stronie internetowej oraz w kasach i w samej strefie. Prace te trwać będą jeszcze do 15 września.

Pragnę także wyjaśnić, iż w związku z tym Spółka, zgodnie z Regulaminem Korzystania, nie przewiduje rekompensat dla klientów (rozdz. III pkt.13: „czasowe i niezbędne z uwagi na konieczne konserwacje (…) wyłączenia poszczególnych atrakcji lub urządzeń Kompleksu, zakomunikowane klientom za pośrednictwem: strony internetowej Kompleksu lub portalu spłecznościowego Facebook lub poprzez ogłoszenie przy kasach Kompleksu oraz na danej atrakcji (dla informacji Klientów przebywających w Kompleksie) nie stanowią przesłanki do umniejszenia opłaty tytułem wstępu do danej strefy Kompleksu” –  oświadczyła Alina Furmaniuk przepraszając równocześnie za niedogodności.

Lokalnego R-eportera zaskoczyła również sytuacja a właściwie wyjaśnienie ratowników Term dotyczących korzystania z dzikiej rzeki i fal. Dowiedziałem się, że „Dzika Rzeka” i Fala nie zostaną włączone, bo jest za mało osób – pisze – czyli jakby się okazało, że na Aqua Park weszłaby tylko 1 osoba, to nie włącza się biczy wodnych, fali itp. bo się nie opłaca ? Nie w taki sposób zabiega się o Klienta – dodaje.

Zaprzecza takiemu tłumaczeniu ratowników Alina Furmaniuk wyjasniając, że atrakcje takie jak zjeżdżalnie dzika rzeka oraz fala w basenie uruchamiane są zdalnie i działają zgodnie z ustalonym harmonogramem codziennie od otwarcia do zamknięcia strefy, a na ich uruchomienie nie ma wpływu ilość osób przebywających w danym momencie w hali basenowej.

Otwarcie Term Maltańskich - 16.10.2011 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz