POZnań

Dzisiaj będzie straszna wycieczka!

Straszna wycieczka po Poznaniu  Foto: wojman.bloog.pl / Wojciech Mania

Straszna wycieczka po Poznaniu Foto: wojman.bloog.pl / Wojciech ManiaOdkrywanie tajemnic Poznania może być wspaniałą przygodą. Nasze miasto skrywa ich wiele. Zapraszamy na ostatnią w tym sezonie wycieczkę tematyczną. Będzie to powtórka spaceru, który cieszył się największą popularnością.

Podczas spaceru przekonamy się, że Poznań to miasto zjaw i duchów i że wydarzyła się w nim niejedna przerażająca historia, jaki wpływ na topografię miasta miały diabły, gdzie straszy, gdzie polała się krew i których miejsc lepiej było kiedyś unikać – tego dowiecie się podczas wycieczki – zachęcają organizatorzy.

Spotkanie rozpocznie się gdy będzie zapadał mrok, a jego uczestnicy wyruszą tropem strasznych opowieści. Nie będzie też wątpliwości, kto jest przewodnikiem, który będzie ubrany w charakterystyczny strój.

Wycieczki nie są dotowane przez żadną instytucję ani sponsora dlatego na zakończenie, jeśli wycieczka się spodoba, przewodnik nagradzany jest napiwkiem przez uczestników wyprawywyjaśnia organizator – o jego wysokości każdy z uczestników decyduje sam.

Wyprawa pod hasłem Straszne Historie z przewodnikiem rozpocznie się  na Placu Kolegiackim, przy koziołkach o godzinie 19:00. Nie trzeba się na nią wcześniej zapisywać. Wycieczka odbędzie się niezależnie od pogody i liczby uczestników.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz