POZnań Sport

FC Barcelona zagra w sobotę w Poznaniu

LechCUP 2010 U12 - 2010.12.11  Foto: Paweł Rychter

Już w najbliższą sobotę w poznańskiej Arenie rozpocznie się Lech Cup 2011- jeden z najlepszych europejskich turniejów młodzieżowych. Na murawie zobaczymy najlepsze akademie piłkarskie, a wśród nich FC Barcelonę, Sporting Lizbonę, Tottenham Hotspur czy zwycięzców Lech Cup 2010 Hertę Berlin. Po raz pierwszy w Poznaniu gościć będziemy młodych piłkarzy z brazylijskiego Atletico Paranaense.

Lech Cup to nie tylko piłkarskie emocje, ale również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, którzy najbliższy weekend spędzą w Arenie.

LechCUP 2010 U12 - 2010.12.11 Foto: Paweł Rychter

Lech Cup 2010, fot: Paweł Rychter

„Przygotowaliśmy konkursy i inne atrakcje dla wszystkich gości Lech Cup. W sobotę po godz. 13:00, czyli tuż po oficjalnym otwarciu turnieju, do Areny przyjedzie pierwsza drużyna Lecha Poznań. Będzie to doskonała okazja do zdobycia autografów czy zrobienia pamiątkowych zdjęć. Zawodnicy Lecha rywalizować będą z gośćmi Lech Cup-a w „Lech Cup Baby-Foot” i zmierzą się z mistrzami Play Station. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w starciu z Artjomen Rudnevem czy Rafałem Murawskim to koniecznie odwiedź nas w Arenie.” – zaprasza na turniej jego dyrektor Krzysztof Rutkowski.

Ponadto, w Arenie na wszystkich odwiedzających czekać będzie kiermasz świąteczno-sportowy oraz stoisko z gadżetami Lecha Poznań, gdzie tylko w czasie trwania Lech Cup, będzie można zakupić pamiątki klubowe z 20% zniżką.

Wstęp na Lech Cup jest bezpłatny.

LechCUP 2010 U12 - 2010.12.11 Foto: Paweł Rychter


1 komentarz

kliknij by dodać komentarz