Swarzędz

Dożynki gminne w Rabowicach

Zboże  Foto: sxc

Zboże Foto: sxcWspólnie z Władzami Miasta i Gminy Swarzędz oraz Radą Sołecką Rabowic zapraszamy na Dożynki Gminne. Odbędą się one na placu przy świetlicy wiejskiej w Rabowicach już dzisiaj. Oprócz bardzo oficjalnej części można się spodziewać doskonałej zabawy, która zakończy się w nocy. Początek dzisiaj (20.08) o godzinie 14:00.

Wśród wielu przygotowanych atrakcji będzie można wziąć udział w zawodach TRAKTORSHOW czyli jeździe traktorem na czas. Będzie także zorganizowany park maszyn rolniczych, a także pokaz maszyn ogrodniczych.

Dla najmłodszych zostaną zorganizowane zabawy i konkursy, będzie też kącik zabaw Chusta Klansy, oraz malowanie buziek. Będzie też bardzo popularna wśród dzieci sztuczna krowa! Będą także lody, gofry, wata cukrowa i wiele słodyczy.

Starszych zapraszamy już teraz by zajrzeli do strzelnicy Bractwa Kurkowego, spróbowali swego szczęścia biorąc udział w loterii fantowej, oraz by zobaczyli pokaz rzemiosła.

Odważni mogą zmierzyć się na rodeo z bykiem, zajść jak najwyżej na ścianie wspinaczkowej, czy zjechać ze zjeżdżalni. Będzie także tor przeszkód, oraz euro bungee, czyli fantastyczna i bezpieczna zabawa.

Gdy zmęczycie się podczas tych wszystkich atrakcji będziecie mogli się posilić darmową grochówką, bądź chlebem ze smalcem.

DOŻYNKI GMINNE 2011 – RABOWICE

14:00 – Wniesienie Wieńców Dożynkowych
14:15 – Polowa Msza Święta
15:10 – Obrzęd Dożynkowy w wykonaniu Zespołu Ludowego Staropolanie
16:00 – Występ zespołu Sunshine Band
16:20 – Występ Sekcji Tańca Ośrodka Kultury cz.1
16:40 – Występ Swarzędzkiej Orkiestry Dętej
17:10 – Występ Sekcji Tańca Ośrodka Kultury cz.2
17:40 – Występ Sekcji Regionalnej Olszyna
18:10 – Pokaz mody
18:40 – Występ Kapeli Zza Winkla cz.1
19:10 – Pokaz mody
19:30 – Występ Kapeli Zza Winkla cz.2
20:05 – Losowanie nagród
20:25 – Występ Janka Zielińskiego – znanego z przeboju Daj mi tę noc
21:40 – 01:00 Zabawa taneczna – Zagra zespół KSERO

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz