POZnań

1500 km autostopem w 19 godzin! Najlepsze dziewczyny!

Autostop - zwycięski team  Foto: addicted2fun

Trzy pierwsze pary dotarły na metę 1500 kilometrowego Wyścigu Autostopem Poznań – Omis. W tym roku dziewczyny nie pozostawiają złudzeń, pierwsze trzy miejsca należą do płci pięknej!

Magdalena Borkowska i Daria Szkudlarek na metę dotarły w 19 godzin i 6 minut z 9 przesiadkami. Było to doskonałe tempo, bo kolejne zespoły w chorwackim kurorcie zameldowały się ponad 3 godziny później – Katarzyna Godzik i Karolina Pabian (22h 44 min), Nicole Lewandowska i Magdalena Młynarczyk (24h 10 min)

Wyścig Autostopem Poznania do Omiš w Chorwacji wystartował wczoraj o godz. 9:00 z Placu Wolności. W tym roku na starcie pojawiło się 1000 uczestników, często w towarzystwie znajomych i rodziny. Już od 6:30 Plac Wolności w Poznaniu tętnił życiem. Imprezę na starcie rozkręcał DJ AndrewQ, który będzie bawił autostopowiczów również na mecie w Chorwacji.

Na mecie na tych, którzy pokonali trasę czeka camping z plażą na wyłączność, imprezy, koncerty, konkursy oraz eventy – informuje organizator wydarzenia Michał Łęcki z addicted2fun.

Użyte w artykule zdjęcia: addicted2fun, Wyścig Autostopem | Addicted2fun

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz